Інтерфейс. Основи конструювання взаємодії. 4-е д.Алан Купер Роберт М. Рейманн Девід Кронін

Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Питання
0
Iнформація
Новинка
В наявності
Код товару: 12743-01
Відгуки: 0
Знайшли дешевше?
1 250 грн.
Характеристики: (Дивитись усі)
Тематика:
Мови та системи програмування
Мова видання
Російська
Кількість сторінок
720
Тип палітурки
М'який
Тип поверхні паперу
Матова
Тип поліграфічного паперу
Офсетна
Опис

Алан Купер почав свою роботу над першим виданням цієї книжки 20 років тому. Він казав програмістам, що прийшов час зробити крок назустріч користувачам і почати писати програми, які їм сподобаються. Сьогодні ситуація змінилася: оцифровування всіх видів інформації спонукало користувачів з головою поринути в нові технології. Четверте видання бере до уваги всі зміни в галузі, що відбулися за останні сім років, з збереженням усіх ідей з попередніх видань, які не втратили актуальності.

Проектування взаємодії - це орієнтований на людину підхід проектування інтерактивних цифрових продуктів, середовища, систем і служб. Багато уваги приділяється проектуванню поведінки — аспекту, який часто нехтують традиційними дисциплінами.
У цій книжці зосереджено увагу на цілях користувачів (тобто причинах, які використовують цей продукт), на їхніх сподіваннях, сподіванні, світогляді та нахилах. Він дає нам змогу робити могутні рішення, з якими приємно працювати.

Передмова четвертого видання

Вона присвячена проектуванню взаємодії - проектуванню інтерактивних цифрових продуктів, середовища, систем і служб. Як і більшість дисциплін проектування, дизайн взаємодії перш за все орієнтований на форму. Проте перш за все проектування взаємодії зосереджене на аспекті, який рідко звертається до традиційних дисциплін проектування: проектування поведінки.

Зазвичай проектування впливає на поведінку людини: архітектура орієнтована на використання людьми фізичного простору, а графічний дизайн часто намагається стимулювати певну реакцію. Але зараз, з повсюдним розповсюдженням високотехнологічних продуктів — від комп'ютерів до машин, від телефонів до побутових технологій, — створені продукти дедалі частіше виявляють складну поведінку.

Візьміть хоча б такий простий продукт, як кухонна плита. До цифрової епохи керувати нею було неважко: достатньо було повернути одну рукоятку до бажаної позиції. На держаку було нанесено мітки для вибору режиму: один для вимикання і декілька міток для конкретної температури. Кожен раз, коли рукоятка поверталася в певну позицію, завжди відбувалося одне й те саме. Звичайно, "покладанням" це можна назвати, але, безумовно, це дуже проста поведінка.

Порівняйте сучасні плити з мікропроцесорами, ЖК-дикаторами та вбудованими операційними системами. На панелі керування розташовано кнопки з написами, які не стосуються кулінарії: « Випікання», « Відкриття», « Програма», а також (надійні, більш очікувані) кнопки « Випічка» і « Граль». Що трапиться, коли ви натискаєте одну з таких кнопок, то вам буде важче передбачити, що станеться, ніж коли ви крутите руку на старій газовій плиті. Крім того, натискання однієї з цих кнопок часто залежить від режиму роботи плити, а також від того, які кнопки ви натискали раніше. Саме це означає « важкою поведінкою ».

Поява продуктів зі складною поведінкою призвела до нової дисципліни. Проектування взаємодії переймає теорію і прийоми з традиційного проектування, юзабіліті та інженерних дисциплін. Але результати — це щось більше, ніж сума частин; вони мають свої унікальні методи та прийоми. І варто зауважити, що проектування взаємодії пов'язане з проектуванням, що значно відрізняється від наукових та інженерних дисциплін діяльності. Хоча в проектуванні взаємодії аналітичний метод застосовується там, де це потрібно, не менш важлива роль у ньому відіграють синтез і прагнення передбачити майбутнє стан справ (не обмежуючи поточним станом).

Проектування взаємодії по своїй суті орієнтоване на людину. Вона найбільше прагне задовольнити потреби та бажання людей, які взаємодіють з продуктом або послугою. Ці цілі та потреби можна виразити як розповіді — логічні та емоційні послідовності подій. У відповідь на ці приватні історії цифрові продукти повинні бути передними.

Характеристики
Основные характеристики
Тематика:
Мови та системи програмування
Мова видання
Російська
Кількість сторінок
720
Тип палітурки
М'який
Тип поверхні паперу
Матова
Тип поліграфічного паперу
Офсетна
Рік видання
2021
ISBN
9785446108770
Стан товару
Нове
Довжина
24
Ширина
17
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

- Новою поштою по Україні
- Готівкою
- Накладений платіж
- Оплата online (Visa/MasterCard)
- Поповнення картки ПриватБанк
- Актуальна наявність та ціна
- 100% оригінальний товар
- Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару
- Новою поштою по Україні
- Готівкою
- Накладений платіж
- Оплата online (Visa/MasterCard)
- Поповнення картки ПриватБанк
- Актуальна наявність та ціна
- 100% оригінальний товар
- Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару
Інтерфейс. Основи конструювання взаємодії. 4-е д.Алан Купер Роберт М. Рейманн Девід Кронін
1 250 грн.
Гарантія якості Гарантія якості
Весь товар сертифіковано та перевірене на знак якості
Швидка доставка Швидка доставка
Швидка доставка по всій країні на наступний день
Клієнтський сервіс Клієнтський сервіс
Служба підтримки клієнтів 24/7 без вихідних
Бонуси за покупки Бонуси за покупки
Нарахування бонусних балів за кожну покупку
Доступні ціни Доступні ціни
Найкращі ціни на ринку завдяки прямим постачанням
Зручна оплата Зручна оплата
Платіть безконтактно через Apple Pay або Google Pay